PRIVĀTĀ PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDE "KAMOLIŅŠ"

Āraišu iela 37

Rīga

27506295 : 26959311

info@kamolins.lv

bilde

Angļu Valoda

bilde1

Angļu valoda ar mūziku, kustībām un rotaļām

Programma Happy Child ar mūziku, kustībām un rotaļām ļauj bērniem apgūt angļu valodu jautrā, interaktīvā vidē. Bērniem jau no 1,6 gadu vecuma ir iespēja apgūt angļu valodu ar mūzikas un kustību palīdzību, kas atbilst starptautiskiem angļu valodas apguves standartiem. Iknedēļas nodarbībās ir iekļautas dziesmas, pasakas, stāsti, dažādas aktivitātes un rotaļlietas, lai pēc iespējas interesantākā veidā iepazīstinātu bērnus ar angļu valodu. Lai bērnu izaugsme būtu straujāka, mēs iesaistām arī vecākus, piedāvājot informācijas lapas ar brīvā laika uzdevumiem angļu valodas zināšanu nostiprināšanai.

1,6-2,5; 3-4; un gadus veciem bērniem nodarbības notiek reizi nedēļā, kad bērniem tiek piedāvātas muzikālas un rotaļu aktivitātes. Abonementa maksa – 20 eur/mēnesī.

Kavējumu gadījumā tiek piemērota atlaide nākamā mēneša abonementa maksai (ja ir 75% kavējumu no kopējā mēneša nodarbību skaita, tad nākamajā mēnesī abonementa maksai ir 50 % atlaide).

Ņemot vērā bērnu un vecāku intereses, šogad „Happy Child” nodarbības vada skolotāja Marija Anna Novicāne, kura „Happy Child” kolektīvā strādā kopš 2018.gada. Marija Anna ir apguvusi pedagoģisko izglītību kā mūzikas skolotāja Ziemeļu Karaliskajā Mūzikas koledžā un Mančestras Metropolītas Universitāte, Anglijā, un ilgstoši praksē pierādījusi sevi gan kā lieliska angļu valodas, gan mūzikas skolotāja. No vecākiem un bērniem par Marijas Annas darbu ir saņemtas tikai labākās atsauksmes.